Měna
  • Česká koruna Kč
  • Euro €
Tel.: 732 710 705
Krmítka Feeder

Do hodně studeného počasí a chladné vody stačí velmi málo krmení. Zato však musí být co nejvíce atraktivní. Takže je čas na ostré závodní směsi, pokud možno co nejtmavší. Na úvodní zakrmení teď používám kulatá krmítka Delphin Round vel. L.

Kapři na Pop Tops SK30

Teprve nedávno se mi podařilo chytit pěkné kapry na Pop Tops SK30, ani jsem se nenadál a znovu se mi podařilo pokořit na tuto atraktivní nástrahu hranice 20kg na místní vodě. Očividně trofejní ryby takovou nástrahu typu balanc berou velmi spolehlivě.

Kapr ze Zemplínskej Šíravy

Dočkali sme sa jesene a to je čas, kedy opäť vyrážame na Zemplínsku Šíravu, užiť si miestnych kaprov, vidieť ich nádherné jesenné farby a meniacu sa prírodu. Táto výprava bola ale iná. Začali sme ju spolu s návštevou z Čiech. Dorazili k nám chlapi, ktorí navštevujú skôr iné revíry, najčastejšie rieku Labe.

kapřík 7,5kg

Příjezd nedával moc nadějí rybáři, které jsme střídali na lovném místě neudělali za několik dní žádnou rybu a stejně tak i soused vedle nás, byl třetí den bez ryby. Příjezd v neděli za krásného počasí vsazeno vše na kuličky Crazy mussels.