Měna
 • Česká koruna Kč
 • Euro €
Tel.: 732 710 705

Platba a dopravaPřepravní společnost Geis

Přepravní společnost vám pošle SMS s informacemi o čase dodání, výši dobírky, číslem zásilky a možností přesměrovat si balík do výdejního místa Geis Point a vyzvednout si zásilku v čase, který vám vyhovuje. Zásilku obvykle doručí následující den. V den doručení vám Geis zašle v předstihu avízo s časovým oknem, ve kterém zásilku doručí a kontaktem na doručujícího řidiče. Průběh doručování můžete sledovat v on-line režimu (Track & Trace). Můžete platit dobírku pohodlně debetní nebo kreditní kartou (i bezkontaktní). Cena dopravy je 90,- Kč s DPH. (objednávka nad 1 499 Kč zdarma)

Česká pošta

Česká pošta garantuje dodání zboží do 24 hodin od odeslání. Stav doručení zásilky lze sledovat on-line. Nebyl-li pokus o dodání úspěšný, bude příjemci zanechána písemná výzva k vyzvednutí zásilky ve lhůtě 7 dnů u stanovené pošty. Uloženou zásilku si můžete osobně vyzvednout nebo telefonicky požádat o její opětovné doručení.

 • Česká pošta Balík Do ruky 136,- Kč (objednávka nad 1 499 Kč zdarma) - Doručení balíku přímo do rukou adresáta na určenou adresu a to již následující pracovní den po podání.
 • Česká pošta Balík Na poštu 136,- Kč (objednávka nad 1 499 Kč zdarma) - Doručení balíku na vybranou poštu následující pracovní den po podání.
 • Balík Do balíkovny 80,- Kč (objednávka nad 1 499 Kč zdarma) - Vyzvednutí balíku v síti Balíkoven s rychlejším odbavením a možností platby kartou.

Osobní odběr na prodejně

Objednávky s osobním odběrem je možné vyzvednout po předchozí telefonické domluvě na adrese prodejny Fishing Centrum, Jungmannova 499/41, 697 01 Kyjov. Vyčkejte, až vás budeme informovat, že zboží je připravené k odběru.

Zásilkovna

V pokladně našeho eshopu si při objednávce vyberte výdejní místo, které máte nejblíž. Jakmile předáme Zásilkovně zboží k přepravě, okamžitě vám pošle email s trasovacím číslem. Cestu vaši zásilky tak můžete sledovat online. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo vám Zásilkovna pošle SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout. Během vánoční sezóny může být doba uložení zásilky dočasně zkrácena na 5 dní. Cena dopravy je 70,- Kč s DPH. (objednávka nad 1 499 Kč zdarma)

Souhrn

Dopravce Cena dopravy Sleva
Česká pošta Česká pošta 136,- Kč Objednávka nad 1 499,- Kč po ČR zdarma
Geis Geis 90,- Kč Objednávka nad 1 499,- Kč po ČR zdarma
Zásilkovna Zásilkovna 70,- Kč Objednávka nad 1 499,- Kč po ČR zdarma
Fishing Centrum Osobní odběr na prodejně zdarma

Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy můžete uhradit následujícími způsoby:

 • bezhotovostně převodem na náš bankovní účet č.u. 1314222022/3030 Air Bank
 • bezhotovostně převodem na náš účet prostřednictvím platební brány
 • bezhotovostně převodem na náš účet prostřednictvím PayPal
 • dobírkou v hotovosti při předávní zboží
 • v hotovosti nebo platební kartou při osobním odběru na prodejně
 • v hotovosti nebo platební kartou při osobním odběru výdejně zásilek