Měna
  • Česká koruna Kč
  • Euro €
Tel.: 732 710 705

STARBAITS Pro Coconut - DIP 500ml

Dostupnost: SKLADEM
249 Kč
Dip Pro Coconut výrazně zvyšuje chuťovou a pachovou stopu nástrahy (boilies, partikl, pelety, method mix). Vychází ze složení samotného boilie Pro Coconut.

Potřebujete poradit? Tel.: 732 710 705

Výrobce:  Starbaits Máte dotaz?

Dip Pro Coconut výrazně zvyšuje chuťovou a pachovou stopu nástrahy (boilies, partikl, pelety, method mix). Vychází ze složení samotného boilie Pro Coconut. Vysokou atraktivitu tohoto dipu vytváří správná kombinace jednotlivých složek a precizně vybraných tekutých atraktorů doplněná kokosovým aroma. Použité jsou suroviny s různým způsobem a časem uvolňování se do vody, takže zvýšená atraktivita je dlouhodobá. Nerozpouští PVA materiál!

 

Platba a doprava

Dopravce Cena dopravy Sleva na dopravu
Česká pošta Česká pošta 136,- Kč Objednávka nad 1 499,- Kč po ČR zdarma
Geis Geis 90,- Kč Objednávka nad 1 499,- Kč po ČR zdarma
Zásilkovna Zásilkovna 70,- Kč Objednávka nad 1 499,- Kč po ČR zdarma
Fishing Centrum Osobní odběr na prodejně zdarma

Podrobné informace o nabízených možnostech doručení a způsobech platby naleznete také zde. Objednávky s osobním odběrem je možné vyzvednout po předchozí telefonické domluvě na adrese prodejny v Kyjově. Vyčkejte prosím, až vás budeme informovat, že je zboží připravené k odběru.
Doufáme, že se vám bude líbit každý rybářský produkt, ale pokud budete potřebovat zboží vrátit, můžete tak učinit do 14 dní od zakoupení. Podrobné informace o tom, jak provést vrácení zboží, naleznete v informacích o vrácení. Zde si můžete stáhnout také formulář.

Hodnocení produktu STARBAITS Pro Coconut - DIP 500ml

K produktu STARBAITS Pro Coconut - DIP 500ml se může hodit